images/stories/logosait.jpg

 

У Тернопільському міському лікувально-діагностичному центрі запрацювала «гаряча телефонна лінія» «Профогляд 2021»

Щороку 28 квітня відзначається  Всесвітній день охорони праці. За рекомендацією Міжнародної організації праці, девіз зазначеного заходу у 2021 році: «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи безпеки та здоров’я.

Нинішня пандемія демонструє важливість зміцнення  систем безпеки та охорони здоров’я на роботі як на національному рівні, так і на рівні підприємств.

Вагомим елементом таких систем безпеки й охорони здоров’я на роботі, без сумніву, є профілактичні медичні огляди працівників. Правильна організація їх проведення залежить від сумлінності роботодавця, мотивації працівника та професіоналізму закладу охорони здоров’я.

Саме тому у КП «Тернопільський міський лікувально-діагностичний центр» ТМР, що спеціалізується на проведенні всіх видів профілактичних медичних оглядів (вул. Руська,47), 28 квітня запрацювала «гаряча телефонна лінія» 097-157-16-17 «Профогляд 2021».

Зателефонувавши за вказаним номером як роботодавці, так і громадяни отримають вичерпну фахову консультацію щодо організації та особливостей проведення профілактичних медичних оглядів у 2021 році.

«Гаряча телефонна лінія» буде працювати з 08:00 до 16:00 год.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер