images/stories/logosait.jpg

 

Визначились переможці ІІ етапу XXVIII Спартакіади «Повір у себе» з шахів серед дітей з інвалідністю

Визначились переможці ІІ етапу XXVIII Спартакіади «Повір у себе» з шахів серед дітей з інвалідністю

У Тернополі, в КП ТЦДІМІ імені О. Довженка, СК «Інваспорт» відбулись обласні відбіркові змагання ІІ етапу XXVIII Спартакіади «Повір у себе» з шахів серед дітей з інвалідністю серед юнаків та дівчат 2006-2010 р.н. З вітальним словом на відкритті турніру виступив директор ДЮСШІ «Інваспорт» Віктор Юзчишин, який побажав усім присутнім досягти успіху в чесній спортивній грі. А головний суддя змагань майстер спорту з шашок Пантелеймон Яблонський ознайомив учасників змагань з регламентом і побажав їм досягти високих результатів.

Серед дівчаток з порушеннями слуху І місце здобула Кирилишин Ольга (учениця Теребовлянського навчально-реабілітаційного центру), на другому місці була Дронь Вікторія (учениця Тернопільської спеціальної школи Тернопільської обласної ради).

Серед юнаків з порушеннями слуху результати були такими: І місце - Приступа Олександр (учень Теребовлянського навчально-реабілітаційного центру), ІІ місце - Гусак Петро (учень Тернопільської спеціальної школи Тернопільської обласної ради), ІІІ місце - Ралик Денис (учень Теребовлянського навчально-реабілітаційного центру).

Серед учасників з ураженнями опорно-рухового апарату переможцями стали учні Тернопільського навчально-реабілітаційного центру Фасолько Софія та Лукащук Максим.

Переможці та призери змагань були нагороджені медалями та грамотами.

Організатори змагань дотримувались вимог санітарно-гігієнічних заходів, пов’язаних з COVID-19, - наголошує Регіональний центр «Інваспорт».

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер