images/stories/logosait.jpg

 

У громаді на Тернопільщині презентували унікальну виставку

У громаді на Тернопільщині презентували унікальну виставку

У виставковій залі Кременецького краєзнавчого музею відкрили виставку писанок «Творчий порив» майстра народної творчості художнього писанкарства Катерини Поднєжної.

0«На виставці представлено багато чудових робіт майстрині. Техніка виготовлення писанок різноманітна: розпис воском та кольоровим воском, лійковим і шпильковим писачком, дряпанки, писанки в техніці різьблення, — розповідають у Кременецькій міській раді. — Окрім того, на виставці експонуються жіночі прикраси — кулони та сережки виготовлені із яєчної шкарлупи та укріплені епоксидною смолою».

Довідково:

Поднєжна Катерина Володимирівна народилася в с. Скоморохи Львівської області. Закінчила Кременецький обласний гуманіарно-педагогічний інститут ім. Тараса Шевченка. Захопилася розписом писанок ще у 2005-му році. Відтоді бере участь у Всеукраїмських та обласних фестивалях, виставках, пов’язаних з писанкарством. У 2013-му році стала майстром народної творчості художнього писанкарства. Долучається до проведення майстер-класів у школах Кременеччини та Шумщини. Є постійним учасником Всеукраїнських  фестивалів «Лемкі

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер