Представники Тернопільського «Інваспорту» Катерина Кухарчук та Едуард Каськів здобули два «золота» і «бронзу» на чемпіонаті України з пауерліфтингу

Золоту і бронзову нагороди виборола на чемпіонаті України з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату представниця Тернопільського регіонального центру «Інваспорт» Катерина Кухарчук. Такі змагання відбулися у місті Дніпро, і участь у них взяло понад 30 жінок та 76 чоловіків. Виступаючи у ваговій категорії 55 кг, наша землячка із жимом 61 кг стала чемпіонкою України серед юніорок, а серед жінок виборола бронзу і вперше виконала норматив кандидата у майстри спорту. Катерина - учениця обласного навчально-реабілітаційного центру, уродженка міста Ланівці. А ще одну золоту медаль завоював для збірної нашої області тернополянин, майстер спорту України Едуард Каськів серед чоловіків у ваговій категорії до 97 кг.

Також Тарас Дигідь із міста Підгайці здобув п’яте місце серед чоловіків у ваговій категорії до 72 кг, а Володимир Чайковський із села Грабківці був дев’ятим у ваговій категорії до 80 кг.

Готували спортсменів до змагань тренери Віктор Юзчишин та заслужений працівник фізичної культури і спорту України Олег Юзчишин.