Три «срібла» і дві «бронзи» у здобутку тернополян на Всеукраїнському юнацькому турнірі з вільної боротьби на призи Павла Олійника у Хмельницькому

Понад двісті учасників із Житомирської, Київської, Рівненської, Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької областей та міста Києва стали учасниками Всеукраїнського юнацького турніру з вільної боротьби серед юнаків та дівчат на призи Заслуженого майстра спорту України з вільної боротьби, чемпіона Європи, бронзового призера чемпіонатів світу Павла Олійника. Такі змагання відбулись у Хмельницькому.

У складі команди Тернопільської області виступали і вихованці ТОДЮСШ з літніх видів спорту. У своїх вагових категоріях юні борці показали такі результати:

2 місце у в/к до 47 кг – Баран Валентин (Теребовля, тренер Перхалюк В.М.);

2 місце у в/к до 53 кг – Комаровський Назар (Тернопіль, тренер Лозинський І.А.);

2 місце у в/к до 59 кг – Крючковський Владислав (Теребовля, тренер Перхалюк В.М.);