images/stories/logosait.jpg

 

Підбито підсумки відкритого обласного відеоконкурсу «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація» під час карантину

Підбито підсумки відкритого обласного відеоконкурсу «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація» під час карантину

Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» підбив підсумки відеоконкурсу, який тривав у період з 08:00 години 18 жовтня до 16:00 години 15 листопада 2021 року. Головною метою такого заходу, в рамках якого усі бажаючі могли надсилати свої відеоролики, що відображають рухову активність на свіжому повітрі або в приміщені, є залучення всіх категорій громадян до сталої звички ведення здорового способу життя та зміцнення здоров’я. У відеоконкурсі взяли участь 238 відеороликів, до зйомки яких долучилися більше тисячі вісімсот учасників.

Переможця та призерів за умовами проведення відеоконкурсу визначило журі, не враховуючи лайки, виставлені користувачами у соцмережах. Отож, результати такі:

І місце – вчителі Тернопільської ЗОШ №20 ім. Р. Муляра, м. Тернопіль;

ІІ місце – Бульдяк Евеліна, учениця 6-Б класу, Заліщицької державної гімназії, м. Заліщики;

ІІІ місце – педагогічний колектив Дзвинячанського ЗЗСО І-ІІ ст. імені Івана Гнатюка, с. Дзвиняча, Вишнівецька ТГ.

Переможець та призери обласного відеоконкурсу «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація» будуть нагороджені медалями, відзнаками та сувенірною атрибутикою з логотипом Тернопільського обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».

Також, за результатами вподобань на сторінці Центру соціальній мережі Фейсбук (https://www.facebook.com/tr.sport.for.all), відповідно до положення про Відеоконкурс, визначилися десять найпопулярніших відеороликів.

Представили їх:

- Крок Микола, м. Чортків;

- Маньковська Надія, дітки групи Мак ТПШ 5, м. Тернопіль;

- Капуста Іван, с. Стрілківці, Борщівська ОТГ;

- Чорній Марія, Чортківська гімназія ім. М. Шашкевича, Чортківська ОТГ;

- Орлова Марічка, учениця 5 класу, Коханівської ЗОШ І-ІІ ст., Вишнівецька ТГ;

- Ангелівська ЗОШ І-ІІІ ст, с. Ангелівка, Байковецька ТГ;

- Наталія Бек, м. Тернопіль (на відео представлені мамусі учнів Тернопільської ЗОШ I-III ст. №8);

- Цибульська Олена, м. Кременець;

- Тешнер Оксана, вчитель фізичної культури Сороківської гімназії, с. Сорока, Хоростківська територіальна громада,

- Ольга Саловська, ТПШ №5, м. Тернопіль.

Автори та учасники десяти найпопулярніших відео будуть відзначені сувенірною атрибутикою та відзнаками з логотипом Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Усім учасникам організатори заходу висловлюють щиросердечну вдячність за активну участь у в

Банер
Банер