images/stories/logosait.jpg

 

Поліцейські закликають водіїв бути обережними під час ускладнених погодних умов

Зважаючи на погіршення погодних умов, поліцейські Тернопільщини закликають водіїв та інших учасників дорожнього руху бути уважними й обережними та неухильно дотримуватись правил дорожнього руху.

Водії, дотримуйтеся безпечного швидкісного режиму руху та дистанції; відмовтеся від ризикованих маневрів; зменшіть швидкість при наближенні до пішохідних переходів; під час сильної негоди вмикайте протитуманні ліхтарі (якщо вони передбачені конструкцією транспортного засобу); під час зупинки обов’язково вмикайте аварійну світлову сигналізацію; користуйтеся предметами пасивної безпеки, як для дорослих, так і для дітей; з особливою обережністю рухайтеся мостами, естакадами, а також на підйомах та спусках.

Пішоходи, переходіть дорогу тільки на регульованих переходах; не намагайтеся перебігати дорогу у невстановлених місцях, навіть, якщо не бачите наближення транспортного засобу; під час переходу небезпечної ділянки будьте максимально уважними  – не користуйтеся телефонами, вимкніть навушники.

Усім щасливої та безпечної дороги!

Відділ комунікації поліції Тернопільської області

© Офіційний сайт Національної поліції: https://tp.npu.gov.ua/news/do-uvagi/policzejski-zaklikayut-vodijiv-buti-oberezhnimi-pid-chas-uskladnenix-pogodnix-umov/

Банер
Банер