images/stories/logosait_new.jpg

 

"Так бігати ніхто не хоче". Олена Білосюк - про результат України у жіночій естафеті

"Так бігати ніхто не хоче". Олена Білосюк - про результат України у жіночій естафеті

В Естерсунді закінчився другий етап Кубка світу з біатлону. У заключний змагальний день біатлоністки вийшли для участі у жіночій естафеті.

У першій естафеті сезону Україна показала найгірший результат за останні три року. Востаннє так низько українки фінішували у лютому 2019-го - тоді на етапі у Кенморі жіноча збірна України посіла 13-е місце.

Результат України міг бути і нижчим. Проте на останньому етапі Олені Білосюк завдяки чистій стрільбі (лише один використаний додатковий патрон) вдалося підняти команду у топ-10.

Після гонки Білосюк дала ексклюзивний коментар Суспільне Спорт, у якому пояснила, яким чином їй вдалося фінішувати з Україною у топ-10.

Біатлоністка визнала: перед стартом пропонувала поставити Юлію Джиму на останній етап. Але у підсумку бігла на звичному для себе останньому і змогла на колах випереджати суперниць у боротьбі за топ-10.

Про відновлення до естафети

"Ми говорили з тренерами. І я пропонувала Джиму ставити [на останній етап]. Але зійшлися на тому, що Джима добре біжить другі етапи і вирішили розкласти сили так. Щодо підготовки, то були моменти, не буду говорити які саме, але мені вистачило цих двох днів, щоб стати на ноги. Як мінімум я себе краще почувала себе, ніж на попередньому спринті. І навіть на фініші змогла додати".

Про результат у жіночій естафеті

"Було більше цікаво, чи зможу я боротися із лідерами. І хоча відірвалася від канадійки, все рівно хотілося ще додавати, щоб розуміти, де мої межі зараз, щоб потім тверезо дивитися на ситуацію. На першому колі дівчата далеко були від мене. Навіть не кидалася, розуміла, що треба поступово входити на дистанцію. На другому колі у мене була естонка, я її обійшла і одна їхала. А на фініші - канадійка, я її теж обійшла і одна їхала. Тому цікаво буде подивитися, де я перебуваю відносно лідерів".

Як Білосюк розглядає для себе естафету в Естерсунді

"Кожна гонка - це плюс. Не дивлячись на те, що я вже більше 20 років бігаю, кожна гонка дає щось нове, якісь уроки чи досвід. Ти не припиняєш вчитися, пробувати та експериментувати, тому що кожна естафета - це зовсім інше життя та ситуація. [В естафеті] потрібно бігти і з 15-го, і з 10-го місця та боротися за той результат, що є".

Як оцінює результат в естафеті

"Звісно, ми засмучені результатом, похмурі. Ніхто не очікує бути у десятці на старті сезону. Розуміємо, що можемо бігти краще, і дуже сподіваємося, що на найближчих Кубках світу вийдемо на інший рівень. Так бігати точно ніхто не хоче".

Про наступний етап у Гогфільцені

"Завжди з позитивом їдемо на трасу, тому що перед цим півтора-два місяці знаходимося у Скандинавії, без сонця, у цих сутінках постійних. Трішки інші готель і харчування, а Австрія як свято: там і готель у нас хороший, все сонячне і снігу багато натурального. Тут також немає проблем зі снігу, але там настрій піднімається".

Джерело: Суспільне

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер