Україна програла Сербії у стартовому матчі Євро-2022 з гандболу

Сербія – Україна: результат
Сербія – Україна: результат / ФГУ

У четвер, 13 січня, в Угорщині та Словаччині стартував чемпіонат Європи з гандболу серед чоловічих команд. Збірна України у першому поєдинку континентальної першості програла гандболістам Сербії – 23:31.

Джерело:

24 канал
view count274

Сербія – Україна 31:23 (17:11)

На перерву серби пішли за рахунку 17:11. Не вдалося змінити перебіг поєдинку підопічним Міхаеля Біглера й після перерви. Суперник лише збільшував свою перевагу (за ефективності кидків понад 80%), що призвело до підсумкового розгрому нашої збірної – 31:23.

Найрезультативнішим у нашій збірній став Дмитро Горига (6 м'ячів), а у сербів найвлучнішим виявився Лазар Кукіч (7 м'ячів).

Що чекає на Україну далі

• У суботу, 15 січня, Україна зіграє проти Франції. Початок матчу – о 19:00 за київським часом.
  • Євро-2022 проходить у п'яти містах Угорщини та Словаччини. В основний раунд вийдуть по дві найсильніші команди із шести квартетів.
  • Фінал континентальної першості пройде у Будапешті 30 січня.