Тернополянин Віталій Мандзин виборов золоту медаль на чемпіонаті України з біатлону

Цими днями на навчально-спортивній базі «Тисовець», що на Львівщині, тривають старти чемпіонату України з біатлону серед юніорів і юніорок. У спринтерській гонці серед юніорів золоту медаль виборов тернополянин Віталій Мандзин. З двома промахами наш земляк пробіг 7,5 кілометрів за 28 хвилин 39.8 секунди, посів перше місце і виконав норматив Майстра спорту України з біатлону. Тренер спортсмена Назарій Бурик.

Загалом у Чемпіонаті України з біатлону серед юніорів і юніорок, який відбувається в Тисовці, у складі команди Тернопільщини виступають четверо хлопців та четверо дівчат. Триватимуть змагання до 1 лютого.

Додамо, що Віталій Мандзин є випускником Тернопільської ОДЮСШ із зимових видів спорту, студент ЗУНУ, представляє обласну ШВСМ.