images/stories/logosait.jpg

 

Звернення міського голови Тернополя Сергія Надала з нагоди 78 річниці депортації кримських татар

Шановні тернополяни! Українці! Друзі кримські татари!

Сьогодні, 18 травня, ми з болем у серці згадуємо сумну дату - День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу та День боротьби за права кримськотатарського народу.

У 1944 році корінний кримськотатарський народ радянська влада вислала за межі Кримського півострова до Центральної Азії. Лише за тодішньою офіційною статистикою були депортовані понад 180 тисяч людей. Самі кримські татари нарахували 423100 депортованих.

Московські кати заявили, що цей народ не має права на існування. Лише до 1948 року загинуло майже 50% кримських татар. Вдумайтеся в ці жахливі слова. Було знищено половину цілого народу.

Це був свідомий акт геноциду проти кримськотатарського народу. Російські комуністи намагалася стерти будь-які згадки про цілий народ з історії.

Так і сьогодні нащадки Сталіна заперечують право на існування українського народу. Московська орда бомбить українські міста, вбиває дітей, ґвалтує жінок, десятки тисяч українців з окупованих територій насильно депортує в Московію - чинить справжній геноцид української армії.

Але ми всі віримо, ми впевнені, що Збройні сили України, де пліч-о-пліч воюють українці, кримські татари та інші народи, зупинять московських варварів, звільнять Український Донбас, Українську Таврію та Український Крим.

А криваві московські кати будуть відповідати за свої злочини у Гаазі. Відповідати за геноцид українського та кримськотатарського народів.

Слава нескореному кримськотатарському народу!

Слава Україні!

Банер