images/stories/logosait.jpg

 

У Тернополі медики закладів охорони здоров’я долучитися до придбання та передачі допомоги військовослужбовцям

Лікарі тернопільських закладів охорони здоров’я активно долучаються до придбання та передачі автомобілів, медикаментів та необхідної амуніції для військовослужбовців Збройних сил України і добровольчих формувань. Допомогу також отримують і внутрішньо переміщені особи.

З початку війни у військові госпіталі України від Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги передано медикаменти, продукти харчування та білизну для мобілізованих лікарів. А також придбано автомобіль для потреб ЗСУ.

КНП «Тернопільська комунальна міська лікарня №2» передала шість автомобілів швидкої допомоги у регіони, що найбільше постраждали від військових дій.

КНП «Тернопільська міська комунальна лікарня № 3», КНП «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня», КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги, КП «Тернопільський міський лікувально-діагностичний центр», КНП «Тернопільська міська комунальна стоматологічна поліклініка» для Збройних сил України на спецрахунок переказували кошти, придбали військову амуніцію, продукти харчування та комплектуючі до машин.

Відділом охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради також перераховувалися кошти для військовослужбовців, придбано засоби особистої гігієни, медикаменти, біноклі, рації, військові форму, натільну білизну тощо.

До слова, для внутрішньо переміщених осіб закуплено медикаменти та вироби медичного призначення для надання медичної допомоги.

Висловлюємо щирі слова подяки усім медикам, хто допомагає нашим воїнам не лише відновлювати здоров’я у лікарнях, а й забезпечують усім необхідним на передовій.

Банер