images/stories/logosait_new.jpg

 

Під час Всеукраїнської прощі у Зарваниці молилися за мир та припинення війни в Україні

16-17 липня у Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбулася щорічна Всеукраїнська проща за мир та припинення війни в Україні. У зв’язку із воєнними діями та через можливу небезпеку для вірян захід відбувся в онлайн-форматі.

З нагоди прощі у Соборі Зарваницької матері Божої відбулася Божественна Літургія, яку очолив Глава та Отець Української греко-католицької церкви – Блаженніший Святослав Шевчук.

Міський голова Сергій Надал щороку відвідує прощу та всебічно допомагає у її організації.

«Щороку в неділю після свята Верховних апостолів Петра і Павла ми приїжджаємо на молитву до Зарваницької чудотворної ікони Матері Божої. На жаль, через воєнний стан ми не змогли цього зробити, тому проща відбулась в режимі онлайн, – розповів міський голова Сергій Надал. – Сьогодні разом із вірянами з різних куточків України молились за наших захисників, мир та нашу перемогу. Сподіваюсь, що ця молитва дасть усім сили та натхнення, здоров’я, добробуту та миру нашій країні, нашому місту і кожній оселі. Висловлюю глибоку подяку нашій Церкві, нашим святим отцям, які підтримували й підтримують українців у найскладніші періоди нашої історії. Віримо, що Україна завжди перемагатиме, поки у нас є Церква та такі духовні наставники!»

До слова, Марійський духовний центр «Зарваниця» – одна з найбільших святинь Української греко-католицької церкви. Собор Зарваницької Божої Матері має статус малої базиліки, куди на прощі щороку приїжджають віряни не лише з України, а й з усього світу.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер