images/stories/logosait_new.jpg

 

Латвія починає готуватися до економії енергоресурсів в опалювальний сезон

Уряд Латвії починає готувати заходи економії енергоресурсів під час наступного опалювального сезону з огляду на можливі проблеми з їхньою доступністю.

Про це повідомляє Delfi, пише "Європейська правда".

Прем’єр Криш’яніс Каріньш розпорядився, щоб міністерства надали Мінекономіки плани заходів для своїх установ та компаній і які об’єми розраховують заощадити завдяки цьому.

 

"Росія продовжує свою варварську війну проти України і за допомогою енергетичного шантажу намагається одночасно послабити та розколоти членів ЄС у питанні підтримки України. Росія не отримає успіху, якщо ми об’єднано подобаємо ці виклики. Тож я дав розпорядження усім міністрам і державній канцелярії готувати заходи заощадження енергії", - прокоментував прем’єр.

Нагадаємо, 30 липня російський газовий монополіст "Газпром" заявив, що припинив постачання до Латвії через нібито порушення покупцем умов відбору.

Латвія вирішила повністю відмовитися від російського газу з 1 січня наступного року. Підтримані Сеймом поправки до Закону про енергетику передбачають диверсифікацію маршрутів постачання природного газу та забезпечення стратегічних запасів природного газу.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер