images/stories/logosait.jpg

 

У Тернополі триває перевірка стану готовності укриттів у закладах освіти

У закладах освіти Тернопільської громади триває активна підготовка до нового навчального року. Керівники шкіл приводять фонд захисних споруд навчальних закладів  у готовність.

4 серпня міський голова Сергій Надал спільно з начальницею управління освіти і науки Тернопільської міської ради Ольгою Похиляк перевірили стан готовності укриттів у ТЗОШ №19 та ТЗОШ №20 ім. Руслана Муляра.

«Тривають активні ремонтні роботи у приміщеннях шкіл нашого міста, адже заклади готуються до початку навчального року в режимі офлайн. Працюватимуть, зокрема, ті заклади освіти, де до 1 вересня будуть готові сховища. Сьогодні оглянули укриття у школах №19 та №20. Це великі приміщення, які готові приймати до 1000 осіб одночасно, – зазначає Сергій Надал. – Наразі ці укриття використовують і мешканці прилеглих будинків під час повітряної тривоги.  Після настання нового навчального року тут зможуть перебувати і учні шкіл, і мешканці сусідніх будинків. Роботи тут проводять згідно з графіком та планують завершити до 20 серпня. Після цього комісія зможе оглянути й підтвердити готовність приміщення до початку навчального року.  Сподіваємось, діти зможуть спокійно та безпечно почати навчання з першого вересня».

Міський голова додає, зараз у закладах додатково облаштовуються санвузли, триває ремонт приміщень та облаштування вентиляційної системи.

Інспектування стану укриттів у школах нашого міста та громади тривають.

Банер