images/stories/logosait.jpg

 

Міський голова Сергій Надал привітав тернопільських рятувальників напередодні професійного свята

Щороку 17 вересня в Україні відзначають професійне свято – День українського рятувальника. Цього дня також вшановують ікону Матері Божої «Неопалима Купина», що є святинею для людей, які приборкують вогонь, та захисницею від пожеж і блискавок.

Напередодні професійного свята міський голова Сергій Надал привітав та нагородив почесними відзнаками і цінними подарунками працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони та інших спеціальних формувань, які ліквідовують наслідки надзвичайних ситуацій.

Урочистості відбулися на території Головного управління ДСНС України у Тернопільській області.

«Професія рятувальника завжди є першою там, де люди потребують допомоги. Те, що для громадян є подвигом, для вас є звичайною щоденною працею. Щодня ви попереджуєте сотні нещасних випадків, аварій, катастроф, рятуєте життя і майно людей. «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» – це гасло справді професійних, мужніх людей, які сильні і духом, і тілом,  – зазначає Сергій Надал. – З початку повномасштабної агресії рф працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій з честю та гідністю виконують свої службові обов’язки у зоні бойових дій, прифронтових територіях та деокупованих містах. Дякуємо усім працівникам служби області, які професійно виконали поставлені завдання на сході та півдні нашої країни, дякуємо за спокій і безпеку у нашому місті. Тернополяни знають, якщо трапляється якась біда – рятувальники завжди поруч».

Міський голова побажав тернопільським рятувальникам міцного здоров'я та Божої опіки, професійного кар’єрного зростання, перемоги й миру на усій території України.

Банер