images/stories/logosait.jpg

 

Витяг з реєстру територіальної громади тернополяни можуть отримати через портал «ДіЯ» та на бульв. Тараса Шевченка, 3

Кожна четверта державна послуга в Україні потребує документ із відомостями про реєстрацію місця проживання. 3 01.12.2021 року таким підтвердженням є витяг з реєстру територіальної громади.

Цей електронний витяг про реєстрацію місця проживання громадяни можуть отримати двома способами:

  • Самостійно на порталі «ДіЯ» лише за 2 хвилини незалежно від свого місцезнаходження за запитом особи та безкоштовно. Електронний витяг формується у формі разом з унікальним електронним ідентифікатором (QR-кодом) та зберігається у кабінеті громадянина на порталі «Дія».

Сформований витяг містить інформацію про особу, адресу та дату задекларованого/зареєстрованого місця її проживання (перебування), а також адресу й дату зняття з місця проживання або відомості про скасування декларування/реєстрації/зняття з задекларованого/зареєстрованого місця проживання.

  • Звернувшись до управління державної реєстрації. Якщо з різних причин самостійно не виходить сформувати витяг про реєстрацію місця проживання у нашому місті, тернополяни можуть отримати відповідний документ у відділі реєстрації місця проживання управління державної реєстрації Тернопільської міської ради за адресою м.Тернопіль бульвар Тараса Шевченка, 3.

Також звертаємо Вашу увагу, що витяг про реєстрацію місця проживання - це документ, що містить персональні дані, відтак може бути виданий лише відповідній особі або представнику на підставі відповідних документів.

Банер