images/stories/logosait.jpg

 

Прес-реліз. Колорит і традиції: T.HUTSULS у новому кліпі «Сум вівчара» показали правдивих гуцулів (+ ВІДЕО)

Молодий колоритний гурт із Коломиї T.HUTSULS часто наголошує, що у їхній назві зашифровано вислів «True Hutsuls». Відтак правдиві, «трушні Гуцули» кожною своєю піснею, кожним своїм відео підкреслюють цю «трушність» - в унікальних звуках народних гуцульських інструментів, в елементах одягу, зрештою, - у філософії любові до гір, природи, що є незмінним джерелом натхнення і невичерпної сили кожного гуцула.
У своєму новому кліпі «Сум вівчара» T.HUTSULS чи не у кожному кадрі передають колорит українських Карпат, традиції та звичаї гуцулів. Ролі у відео дісталися учасникам групи: вокалістці Алексі Цимбал, цимбалісту Олегу Пазюку, сопілкарю Андрію Секреті, бас-гітаристу Ігорю Чоборяку та ді-джею Остапові Балуху.

Переглянути прем’єру «Сум вівчара» від T.HUTSULS можна тут:

Зйомки відбувалися у мальовничому гуцульському селищі на Прикарпатті, в автентичній гуцульській хаті. Знімальна група Hutsul-Art Production (режисер - Аріна Цимбал, оператор - Сергій Угрин) спробувала максимально точно передати побут, атмосферу і настрій одного дня з життя гуцулів. Цікаво, що своєрідним стилістом музикантів виступив Михайло Вінтонюк -  майстер народного кушнірства із села Корнич, що на Коломийщині, який реставрує старовинні кептарі, а також шиє нові - за зразком давніх. Найунікальніші речі з його колекції можна побачити у кліпі на «трушних Гуцулах».
  • Атмосфера під час зйомок була напрочуд душевною та сімейною, - ділиться враженнями вокалістка T.HUTSULS Алекса Цимбал. – А природа Карпат - вона заворожувала! Зізнаюся, краєвиди довкола нас дуже відволікали від знімального процесу - подумки ми гуляли полониною і шукали гриби. Декому із команди це навіть вдалося: допоки режисер знімали одних учасників, інші встигли назбирати кошик грибів! Їх ми під завісу зйомок і приготували на багатті просто неба – ці кадри також увійшли у нашу нову, дуже атмосферну відеороботу «Сум вівчара».
  • У цьому відео показано нетривожне, безтурботне, спокійне, розмірене щоденне життя гуцулів, - розповідає Михайло Балух, засновник масштабного культурологічного руху Hutsul Planet, автор музики до пісні «Сум вівчара». – У тому часі, в якому ми зараз усі живемо, таке життя стало мрією. Цим кліпом T.HUTSULS не тільки бажають якнайшвидшого втілення цієї мрії у життя, а й дякують нашому війську за те, що щодня наближує її.
Банер