images/stories/logosait_new.jpg

 

З Тернополя для захисників Територіальної оборони передали ще 150 комплектів зимової військової форми

Тернопіль продовжує бути надійним тилом та підтримує українських захисників, забезпечуючи їх формою, взуттям, обладнанням та іншим необхідним спорядження.

Так, цими днями для тернопільських захисників Територіальної оборони Збройних сил України, які зараз на передовій, передали 150 комплектів зимової військової форми.

«Ще у жовтні ми отримали звернення від бригади Територіальної оборони про те, що їм необхідно допомогти зимовою формою. Тоді Тернопіль разом з окремими громадами нашої області почав виконувати це замовлення, – зазначає міський голова Сергій Надал. – На жаль, готової форми у наявності немає. А для того, щоб пошити якісний комплект має бути сертифікована тканина, яка відповідає усім вимогам військовим. Знайти такий матеріал проблемно. Так, у межах надходження тканини відповідно шиємо форму у нашому місті й передаємо військовим на передову».

Нагадаємо, на початку листопада було передано 250 комплектів зимової теплої форми та взуття для військовослужбовців підрозділів Територіальної оборони на передовій.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер