Команда з Тернополя - бронзові призерки чемпіонату області з гандболу серед дівчат

Відкритий чемпіонат області з гандболу серед дівчат 2009-2010 років народження впродовж двох днів тривав у Тернополі, на базі ФОК КЗ ДЮСШ з ігрових видів спорту ТМР. У змаганнях взяли участь команди з Тернопільщини, які представляли місто Тернопіль (КДЮСШ з ігрових видів спорту) та Ланівці, а також  Івано-Франківської (м. Городенка) та Хмельницької областей (м. Волочиськ). Загалом звання переможця виборювало шість команд.

В результаті перемогу здобули юні гандболістки з Городенки, на другому місці спортсменки з Волочиська. Команда Тернопіль-1, у складі якої виступали вихованки КДЮСШ з літніх видів спорту, стала бронзовою призеркою турніру. Тренери – Володимир Лобур та Світлана Демчан.

Призери були нагороджені командними кубками, грамотами та медалями. А також всі учасники змагань отримали солодкі призи.

Турнір відбувся за сприяння управління молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільського обласної військової адміністрації, Федерації гандболу Тернопільської області.