images/stories/logosait_new.jpg

 

25 листопада у Тернополі відбудеться акція «Чуйність переможе насильство»

У п'ятницю, 25 листопада, в Тернополі на Театральному майдані в рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства» відбудеться акція «Чуйність переможе насильство». Початок заходу о 14:00 год.

Мета акції - привернути увагу до теми насильства та закликати долати будь-які форми гендерно зумовленого насильства.

В рамках події буде встановлено мозаїку із зображеннями різних форм насильства. Інсталяція виконана із магнітів, тож беручи кожен із них собі, охочі доєднаються до того, щоб негативне зображення зникло.

Під час акції відбудеться презентація інтерактивної онлайн-гри, завдяки якій можна дізнатися про різні форми насильства. Окрім того, презентують результатами дослідження, чи готові тернополяни прийти на допомогу у разі потребі. Зокрема, дані взяті з результатів масштабного дослідження громадської думки, яке UNFPA проводив у 30 містах України з грудня 2021 до лютого 2022. Переможці гри зможуть отримати фірмові подарунки.

До слова, з 25 листопада до 10 грудня у всьому світі відзначають «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства», захід організовує UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення, у співпраці з партнерами, за підтримки Уряду Великої Британії, Канади та США, зокрема, за підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID, у 60 містах України.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер