images/stories/logosait.jpg

 

У Тернопільській обласній психоневрологічній лікарні відремонтували операційну та відділення інтенсивної терапії

23 листопада з робочим візитом Тернопіль відвідав Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

У межах поїздки Міністр спільно з міським головою Сергієм Надалом оглянули оновлені та відремонтовані відділення на базі Тернопільської обласної клінічної психоневрологічної лікарні.

«Лікувальний заклад черговий і працює як інсультний блок. Тут проведено ремонти за кошти державного бюджету. Передано для потреб ангіограф, який дозволяє провести всі необхідні втручання, для того, щоб врятувати життя пацієнту. Це дозволяє провести різні етапи реабілітації, щоб ресоціалізувати й повернути людину до звичайного життя», – зазначає Віктор Ляшко.

Так, у лікарні повністю відремонтували операційне, реанімаційне, нейрохірургічне та ангіографічне відділення.

«Пандемія коронавірусу, війна негативно впливають на здоров’я людей, відповідно збільшують кількість пацієнтів, загострюються захворювання і, в тому числі інсульти. Тому особливо в період воєнного стану медицина має залишатись пріоритетом. І дуже добре проявляють себе нові методики, технології, сучасне обладнання, що допомагає медикам більш ефективно та якісно працювати й рятувати людські життя, – зазначає міський голова Сергій Надал. – Дякуємо Міністерству охорони здоров’я, що профінансували придбання потрібного обладнання. Висловлюємо вдячність адміністрації медичного закладу, лікарям, усім хто долучився до проведення ремонтних робіт та підготовки нового відділення й сучасної операційної. Впевнений, що це нове обладнання допоможе врятувати не одне життя».

Банер