Юні борці вільного стилю зі Збаражчини – переможці Міжнародного турніру «Олімпійські надії» у Словаччині

Команда Збаразького ФСК «Чемпіон», у складі якої виступали учні Збаразької ДЮСШ та Вишнівецької ОТГ, стала переможцем Міжнародного турніру з вільної боротьби «Олімпійські надії», який відбувся у місті Кошице (Словаччина). Учасниками змагань стали команди Словаччини, Угорщини, Польщі, Чехії та України. Друге місце у командному заліку посіла збірна Угорщини, третє місце розділили львів’яни із команди «Спартак» та господарі турніру – представники із міста Кошице.

Щодо результатів наших борців в особистому заліку, то перше місце посіли Низовий Іван (в/к 35 кг) та Смакула Олександр (в/к 38 кг). Срібні медалі на турнірі вибороли Рись Олег (в/к 35 кг), Максимчук Іван (в/к 38 кг), Кіптенко Микита (в/к 41 кг), Борак Дмитро (в/к 44 кг), Вінтонович Ілля (в/к 52 кг), Швидкий Вадим (в/к 65 кг), Сич Олександр (в/к 85 кг). Бронзовими призерами змагань стали Худо Остап (в/к 35 кг), Захарків Ігор (в/к 48 кг), Модний Влад (в/к 52 кг). Також на п’ятому місці турнірної таблиці  були Ткач Віталій (в/к 41 кг), Бовтун Назар (в/к 57 кг), Яблонський Арсен (в/к 75 кг), - повідомляє тренер спортсменів Петро Король на своїй сторінці у соцмережах.