images/stories/logosait_new.jpg

 

Наймолодші борці вільного стилю з Тернополя, Теребовлі та Шумська демонстрували свої вміння на перших в кар’єрі змаганнях

Наймолодші борці вільного стилю з Тернополя, Теребовлі та Шумська демонстрували свої вміння на перших в кар’єрі змаганнях

У Тернопільській ОДЮСШ із літніх видів спорту провели чемпіонат навчального спортивного закладу серед груп початкової підготовки. Ці змагання стали підсумком навчально-тренувальної роботи груп відділення вільної боротьби впродовж року. Під час церемонії урочистого відкриття виконувач обов’язків директора школи Анатолій Яцина і головний суддя змагань Віктор Шандригось побажали учасникам чесної та безкомпромісної боротьби, а всім присутнім — великої перемоги заради нашого майбутнього.

Юні атлети під час своїх виступів доводили, наскільки за рік занять змужніли, підвищили свою майстерність. Конкуренції на килимі додавало і те, що для більшості учасників ці змагання стали першими в житті.

У залі боротьби Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка свою майстерність продемонстрували понад шістдесят юнаків 2009-2011 та 2012-2014 років народження з Тернополя, Теребовлі і Шумська.

В особистому заліку чемпіонами і призерами стали:

2012-2014 р.н.

22 кг:

І – Шандригось Іван (Тернопіль)

ІІ – Цуркан Ростислав (Теребовля)

ІІІ – Бойко Кирило (Шумськ)

24 кг:

І – Галаган Артем (Теребовля)

ІІ – Стаськів Святослав (Тернопіль)

ІІІ – Рибій Дмитро (Тернопіль)

26 кг:

І – Гречух Станіслав (Тернопіль)

ІІ – Багирич Вадим (Теребовля)

ІІІ – Бурносов Артем (Тернопіль)

ІІІ – Ранецький Олександр (Тернопіль)

28 кг:

І – Полонський Тимур (Тернопіль)

ІІ – Наконечний Вадим (Шумськ)

ІІІ – Збаразький Іван (Шумськ)

30 кг:

І – Цюшок Давид (Тернопіль)

ІІ – Стаськів Захар (Тернопіль)

ІІІ – Слюсарчук Костянтин (Тернопіль)

34 кг:

І – Гнатюк Віталій (Теребовля)

ІІ – Щокін Данило (Тернопіль)

ІІІ – Лук’янчук Костянтин (Теребовля)

ІІІ – Цуркан Вадим (Теребовля)

48 кг:

І – Булаєвич Вадим (Теребовля)

ІІ – Шаган Максим (Тернопіль)

ІІІ – Ляхович Назар (Тернопіль)

ІІІ – Манчевський Олександр (Тернопіль)

2009-2011 р.н.

34 кг:

І – Екалов Ілля (Теребовля)

ІІ – Климчук Станіслав (Тернопіль)

36 кг:

І – Малихіна Поліна (Шумськ)

38 кг:

І – Дмитрук Артур (Шумськ)

ІІ – Давибіда Дмитро (Теребовля)

ІІІ – Козак Денис (Шумськ)

ІІІ – Войчещук Андрій (Шумськ)

42 кг:

І – Скрипник Денис (Теребовля)

ІІ – Галаган Арсен (Теребовля)

ІІІ – Слив’юк Максим (Шумськ)

ІІІ – Яблонський Артур (Тернопіль)

47 кг:

І – Бобрівець Дмитро (Тернопіль)

ІІ – Шпуляк Назар (Теребовля)

ІІІ – Лозінський Богдан (Тернопіль)

ІІІ – Дурняк Маркіян (Теребовля)

52 кг:

І – Мищишин Данило (Тернопіль)

ІІ – Вишневський Олександр (Теребовля)

ІІІ – Франків Тарас (Тернопіль)

60 кг:

І – Коруц Дмитро (Тернопіль)

ІІ – Данилюк Олександр (Тернопіль)

ІІІ – Шевчук Денис (Тернопіль)

Всі переможці та призери змагань нагороджені дипломами, медалями, солодкими подарунками і свідоцтвами про присвоєння спортивних розрядів за результатами спортивного року.

Готували юних борців до змагань тренери-викладачі Іван Лозинський, Володимир Перхалюк і Руслан Омелянчук.

Організаційний комітет щиро вдячний юним атлетам і їхнім наставникам за цікаві поєдинки, суддям за об’єктивне суддівство змагань, а вболівальникам за підтримку юних борців, - ідеться на сторінці школи.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер