images/stories/logosait_new.jpg

 

Рафаель НАДАЛЬ: «Я чинний чемпіон, тому не хотів зніматися»

Рафаель НАДАЛЬ: «Я чинний чемпіон, тому не хотів зніматися»Getty Images/Global Images Ukraine. Рафаель Надаль

Чинний чемпіон Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу Рафаель Надаль розповів про травму, через яку він програв матч проти американця Маккензі Макдональда у другому колі.

«Проблема у стегні. Воно непокоїло останні кілька днів, але не так, як сьогодні. Не хочу зараз про це говорити, бо не знаю, в чому там річ – у м'язі, у суглобі. В мене вже з ним були проблеми. У минулому мені доводилося лікувати його, але все було не так серйозно. Зараз маю відчуття, що я не можу рухатися.

Я думав про те, щоб знятися. Але в результаті вирішив спробувати грати далі, не поглиблюючи ситуації. При цьому я зовсім не міг бити бекхенд та бігати. Я чинний чемпіон, тож не хотів зніматися. Найкраще закінчити матч, привітати суперника.

Зараз у мене важкий момент, але треба його прийняти та рухатися далі. На життя я скаржитися не можу. Хоча й збрешу, якщо скажу, що зараз морально не знищений», – сказав іспанець.

Зазначимо, що Надаль програв чотири останні матчі проти американських тенісистів. Загальна статистика його зустрічей із представниками США 84-15.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер