images/stories/logosait_new.jpg

 

Правоохоронці Тернопільщини оперативно реагують на повідомлення краян та притягують правопорушників до відповідальності


Щодня правоохоронці області несуть службу в посиленому режимі та забезпечують охорону громадського порядку. В період воєнного стану поліцейські спільно з працівниками інших силових структур несуть службу, патрулюють вулиці та реагують на повідомлення населення.

Лише за перший місяць 2023 року оператори лінії «102» прийняли 21542 дзвінків від мешканців області, які просили про допомогу. Загалом в період з 1 по 31 січня слідчі внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань 4731 повідомлень. Більшу частину злочинів, а саме 670 становлять крадіжки, 532 нанесення тілесних ушкоджень, 334 шахрайств та 205 дорожньо-транспортна пригода з потерпілими. За всіма фактами правоохоронці краю проводять досудове розслідування.

Окрім цього за вказаний період на території області співробітники поліції виявили 422 водіїв, які керували транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння. На порушників склали адмінпротоколи за статтею 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Поліцейські й надалі посилено забезпечуватимуть охорону громадського порядку на території області та звертаються до мешканців краю з проханням дотримуватися встановлених обмежень. Нагадуємо про дію комендантської години, яка триває в період з 23:00 по 05:00 та не ігнорувати сигнали повітряної тривоги.

Відділ комунікації поліції Тернопільської області

Банер