images/stories/logosait_new.jpg

 

Виконком виділив паливно-мастильні матеріали для тернопільських закладів освіти та пожежно-рятувальному загону ДСНС

На черговому засіданні виконавчого комітету Тернопільської міської ради прийнято рішення про передачу паливно-мастильних матеріалів закладам дошкільної освіти і загальної середньої освіти та для забезпечення роботи пожежно-рятувального загону ДСНС.

Відповідно до рішення, по 40 літрів дизельного пального з міського матеріального резерву спрямовується у 18 закладів середньої освіти для забезпечення роботи паливних генераторів під час відключення електроенергії. Водночас заклади дошкільної освіти отримають 1080 літрів дизельного пального та 40 л бензину для забезпечення належної роботи генераторів.

Окрім цього, 1 Державному пожежно-рятувальному загону Головного управління ДСНС України у Тернопільській області, з метою належного реагування пожежно-рятувальних підрозділів, проведенням аварійно-рятувальних робіт та інших невідкладних робіт, а також для забезпечення роботи «Пунктів Незламності», буде передано дизельне пальне в кількості 500 літрів.

Знайти пункти обігріву можна на інтерактивній карті у розділі «Е-сервіси». Також вони доступні у мобільному телефоні  в додатку «е-Тернопіль» (який можна завантажити на свої телефони на Android та на iOS)

Також виконком виділив кошти на придбання палива для забезпечення перевезень тероборони та допомоги Збройним силам України.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер