images/stories/logosait_new.jpg

 

Діти та родини Героїв Тернопільської громади зможуть безкоштовно виготовити «Соціальну карту тернополянина»

На черговому засіданні виконавчого комітету міської ради внесено зміни до рішення виконавчого комітету від 22.11.2017 № 864 «Про затвердження переліку категорій громадян, котрі мають право безоплатного проїзду та інших осіб, котрим передбачено виготовлення Електронного квитка «Соціальна карта тернополянина» на безоплатній основі». Відповідні зміни прийняті з метою соціальної підтримки дітей та родин Героїв Тернопільської громади.

Перелік громадян, яким передбачено безоплатне виготовлення електронного квитка «Соціальна карта тернополянина», доповнено такими категоріями:

  • дружина (чоловік) та діти військовослужбовця, який загинув, помер чи пропав безвісти під час проходження військової служби;
  • сім’ї загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, передбачені ст. 101 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Нагадаємо, на сесії Тернопільської міської ради прийнято програми підтримки родин та дітей Героїв громади з метою соціального захисту та підтримки родин Героїв, надання додаткових до встановлених законодавством пільг і соціальних виплат.

Банер