images/stories/logosait_new.jpg

 

Громадяни втратили майже 25 тисяч гривень оформляючи грошову допомогу

Жителі області намагалися оформити грошову допомогу для громадян в період війни, однак стали жертвами аферистів й втратити свої заощадження. Правоохоронці проводять розшукові заходи аби встановити осіб причетних до протиправного.

Афера з оформленням так званої "грошової допомоги полягає в наступному: –переходячи за посиланням, яке пропонує отримати кошти, людина потрапляє на фішинговий сайт. Це двійник надійного легального сайту, розміщений за схожою електронною адресою – людина думає, що зайшла на сайт свого банку, а насправді – це сайт-двійник шахраїв, який візуально дуже схожий, адреса сайту відрізняється зазвичай всього на одну літеру. Якщо на такому фішинговому сайті людина вводить номер картки, мобільного телефону, паролі – шахраї можуть отримати доступ до її рахунків і зняти всі кошти.

Так двоє мешканців області втратили гроші. Чоловік позбувся 12 733 гривень, а інша потерпіла 10 500 гривень

Відомості про подію внесено в ЄРДР відповідно до частини 1 статті 190 Кримінального кодексу України .

Правоохоронці наголошують, що отримувати інформацію, особливо з приводу фінансових виплат, потрібно лише з офіційних джерел, не потрібно переходити за сумнівними посиланнями та не вводити реквізити платіжних карток на незнайомих та підозрілих вебсайтах. Якщо ж фінансову інформацію розголошено, негайно зверніться до банку та заблокуйте картку, повідомте про випадок шахрайства в поліцію

Відділ комунікації поліції Тернопільської області

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер