images/stories/logosait_new.jpg

 

У Тернополі за 3 тисячі доларів виготовляли "липові" довідки для виїзду за кордон військовозобов'язаних (фото)

У Тернополі за 3 тисячі доларів виготовляли "липові" довідки для виїзду за кордон військовозобов'язаних (фото)
У Тернополі в одному зі спортивних клубів міста, 27-річний місцевий підприємець разом з двома спільниками організували офіс, де за 3 тисячі доларів видавали "липові" довідки військовозобов'язаним чоловікам, які мали намір без перешкод виїхати за кордон.

9 червня правоохоронці "накрили" незаконну кантору, провівши обшуки та вилучивши бланки відповідних довідок ВЛК та МСЕК.

Схема працювала таким чином - бажаючі виїхати за кордон надсилали відповідний запит на електронну адресу, далі відповідні документи, через деякий час приходили у спортивний клуб, так званий "бекофіс" та забирали готовий пакет документів з "липовими" довідками для перетину кордону.

Вартість послуги складала - 3 тисячі доларів.

Станом на 14 червня, трьом особам – 27-річному організатору та двом його спільникам  – повідомлено про підозру за частиною 3 статті 332 ККУ - незаконне переправлення осіб через державний кордон України.

Одному із шахраїв суд обрав запобіжних захід у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення 100 тисяч гривень застави.

Розгляд клопотання стосовно обрання запобіжного заходу організатору та спільнику – триває.

За результатами проведення ряду досліджень та процесуальних заходів дії підозрюваних можуть бути додатково кваліфіковані за статтями 190 ККУ -шахрайство та 358 ККУ- підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів.

 

 

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер