images/stories/logosait_new.jpg

 

Cпортсмени з Тернополя вдало виступили на змаганнях з велосипедного спорту на треку у Львові

У Львові відбулися чемпіонати України серед юнаків, дівчат, молодших юнаків та молодших дівчат в неолімпійських та олімпійських видах програми на треку. Успішно на цих змаганнях виступили спортсмени Тернопільської ОДЮСШ, здобувши сім медалей різного ґатунку. Так, повний «комплект» нагород разом із званням чемпіонки України завоювала учениця Тернопільської ЗОШ №4 Оленка Павелко: перше місце і відповідно «золото» спортсменка виборола в командній гонці переслідування на 3 км, срібною призеркою стала в командному спринті та бронзовою - в спринті.

Анатолій Горбовий (учень Технічного коледжу ТНТУ імені Івана Пулюя) здобув третє місце в гонці з вибуттям, був другим у командній гонці переслідування на 3 км та третім - у командному спринті.

Андрій Пилипів (учень ЗОШ №26) став бронзовим призером у в командному спринті та двічі був четвертим у спринті та командній гонці переслідування.

За крок до подіуму двічі зупинився і Максим Біскупський, який посів четверте місце в командній гонці та в командному спринті, - інформує тренер спортсменів Володимр Павелко.

 

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер