images/stories/logosait_new.jpg

 

6000 доларів США за службу в тилу: на зловживанні впливом викрито військового та його спільника з Тернопільщини


Неправомірну вигоду зловмисники вимагали від військового за можливість і надалі проходити службу при обласному ТЦК, а не у зоні проведення бойових дій. Під час отримання 6000 доларів США фігурантів затримали.

Оперативники Тернопільського управління Департаменту внутрішньої безпеки та управління стратегічних розслідувань в Тернопільській області ДСР Нацполіції разом із колегами з Департаменту військової контррозвідки СБУ та слідчими поліції ГУНП у Тернопільській області встановили причетність командира взводу однієї з бригад ЗСУ, який також є депутатом однієї з територіальної громади, та його спільника до протиправних дій.

Вони запропонували чоловіку, який проходить службу у роті охорони Тернопільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, вплинути на службових осіб військкомату, аби той продовжував нести службу при військкоматі у роті охорони та уникнув відрядження у район проведення активних бойових дій. Свої послуги ділки оцінили у 6000 доларів США.

Одразу після отримання неправомірної вигоди правоохоронці затримали старшого лейтенанта та його спільника, а гроші вилучили.

Наразі їм  оголошено про підозру за ч. 3 ст. 369-2 (Зловживання впливом) Кримінального кодексу України. За корупційні оборудки чоловікам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з конфіскацією майна.

Процесуальне керівництво здійснює Тернопільська спеціалізована прокуратура у сфері оборони у Західному регіоні.

 

Департамент внутрішньої безпеки

Національної поліції України

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер