images/stories/logosait_new.jpg

 

У Тернопільській громаді продовжуються поточні ремонти дорожнього покриття та відновлення дворів, тротуарів

На магістральних шляхах та вулицях Тернопільської громади продовжуються активні поточні ремонти дорожнього покриття та відновлення міжквартальних проїздів, прибудинкових територій та тротуарів.

Сьогодні, 25 серпня, роботи продовжаться на вулиці Мирона Тарнавського, де проводиться мощення тротуару фігурними елементами.

Ремонтується під’їзна дорога до сміттєзвалища твердих побутових відходів біля с. Малашівці Тернопільської громади. Тут підрядники проводять укріплення узбіччя щебенем.

Влаштування бордюрів та мощення фігурними елементами тротуару триває на просп. Злуки, що поруч з Свято-Троїцьким Духовним Центром Данила Галицького ПЦУ. На пішохідній доріжці на просп. Злуки триває впорядкування території. Влаштовується пандус у межах сходів та пішохідного переходу на просп. Злуки, де також уже впорядковується територія.

Реконструкція інженерних мереж виконується на вул. Михайла Грушевського, де працюють над влаштуванням траншеї та прокладання труб дощової, побутової каналізації та водопроводу, прокладанням кабелю освітлення з влаштуванням траншеї і з засипкою піском.

Окрім того, сьогодні підрядники продовжать відновлювати прибудинкові території та міжквартальні проїзди за адресами: вул. Київська, 18; двір та міжквартальний проїзд на бульв. Данила Галицького (в межах буд. №1; в межах буд. №5; в межах буд. №1-№3; в межах буд. №92 на просп. Степана Бандери); вул. Євгена Коновальця. 14-16; вул. Іванни Блажкевич, 7; вул. Чернівецька, 52.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер