images/stories/logosait_new.jpg

 

Суд виправдав кременчанина, який ухилився від мобілізації, проте згодом відправив у тюрму

Суд виправдав кременчанина, який ухилився від мобілізації, проте згодом відправив у тюрму
Військовозобов’язаному жителю Кременця скасували виправдувальний вирок.

В апеляційному суді прокурор довів, що мешканець районного центру перебував на обліку в територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки як військовозобов’язаний, розповіли в обласній прокуратурі.

Після оголошення та проведення мобілізації у зв’язку з військовою агресією проти України обвинувачений пройшов медичний огляд та був визнаний військово-лікарською комісією придатним до проходження військової служби.

Отримавши повістку для відправлення у складі команди до навчального центру для проходження військової служби у Збройних Силах України за призовом під час мобілізації, він не прибув до Кременецького РТКЦ та СП у визначений у повістці день та час.

Свою неявку обвинувачений намагався виправдати у суді релігійними переконаннями, які не дозволяють йому брати до рук зброю.

«За результатом розгляду апеляційної скарги прокурора Тернопільським апеляційним судом скасовано виправдувальний вирок Кременецького районного суду щодо військовозобов’язаного з Кременця за ухилення від призову на військову службу під час мобілізації на особливий період», - повідомили в обласній прокуратурі.

Вироком апеляційного суду Тернопільської області його визнано винним у вчиненні злочину за ст. 366 КК України й засуджено до 3 років позбавлення волі.

Вирок суду набрав законної сили.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер