images/stories/logosait_new.jpg

 

Кулеба закликав розповісти Африці про небезпеку російського колоніалізму

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба наголосив, що необхідно обговорювати з африканцями небезпеку, яку становить російський колоніалізм.

Джерело: Le Monde

Деталі: Видання повідомляє, що на нещодавній зустрічі в Празі Кулеба запропонував створити групу пострадянських країн – країн Балтії, Молдови та України – для обговорення теми російського колоніалізму з африканцями.

Він відзначив, що коли Франція, Великобританія або Бельгія намагаються зробити це, африканці реагують негативно через колоніальне минуле цих країн.

Пряма мова Кулеби: "Ми маємо більше моральне право, щоб розповісти їм (африканцям - ред.), що таке Росія, і пояснити колоніальне ставлення, яке вона до нас застосувала".

Більше деталей: Кулеба наголосив, що потрібно "протистояти наративу про те, що Росія є продовженням доброго Радянського Союзу".

Також міністр виступає за підкреслення внеску колишніх членів СРСР в боротьбу за незалежність африканських країн: наприклад, саме Україна очолювала підкомісію ООН проти апартеїду.

За його словами, необхідно бути конкретнішими щодо того, що "ми можемо запропонувати Африці, і що піде на користь нам усім", зокрема, у питанні поставок українського зерна.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер