images/stories/logosait_new.jpg

 

Тривають роботи з облаштування військового кладовища «Пантеон Героїв Тернополя»

У місті тривають роботи з облаштування військового кладовища «Пантеон Героїв Тернополя», що на вул. Микулинецькій.

Метою його створення є гідне вшанування загиблих осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, забезпечували виконання службових обов’язків та присяги на вірність Українському народу та віддання їм належних військових почестей.

«Пантеон Героїв – це місце, де  мають бути поховані та вшановані всі наші воїни-Герої, які віддали своє життя за незалежність України. Тут передбачено облаштування могил з пам’ятними знаками у формі мальтійського хреста та благоустрій території. Будуть встановлені відповідні флагштоки з прапорами тих частин, де несли службу військові. Всі поховання будуть однакові. Також буде велика стіна пам’яті, адже чимало наших воїнів, за бажанням рідних, поховані не на Микулинецькому кладовищі, а в інших населених пунктах, - розповідає міський голова Сергій Надал. - Окрім цього буде облаштована капличка, де можна здійснювати богослужіння. Пантеон буде єдиним комплексом, який поєднає в собі ті могили наших Героїв, які з’явилися з 2014 року та під час повномасштабного вторгнення з 2022 року. Роботи цьогоріч проводитимуться допоки будуть сприятливі погодні умови та продовжаться з початком теплої пори наступного року».

Нагадаємо, 16 серпня на засіданні виконавчого комітету міської ради затверджено Положення про порядок надання ритуальних послуг на військовому кладовищі «Пантеон Героїв Тернополя». Витрати на почесне поховання загиблих осіб на території Пантеону героїв Тернополя та витрати на виготовлення і встановлення намогильної споруди, здійснюються коштом місцевого бюджету.

 

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер