images/stories/logosait_new.jpg

 

15 років знадобилося Міноборони, щоб забрати у шахраїв-комерсантів майновий комплекс у Тернополі

15 років знадобилося Міноборони, щоб забрати у шахраїв-комерсантів майновий комплекс у Тернополі
Майновий комплекс площею 7 тисяч квадратних метрів, що у Тернополі, повернули у власність Міноборони.

Оборонним відомством взято під охорону майновий комплекс у Тернополі. Цим поставлено остаточну крапку у тривалій і наполегливій боротьбі за майно, що по праву належить державі та має використовуватись в інтересах армії.

Про це АрміяInform повідомив начальник Головного управління земель оборони та фондів МО України полковник Борис Закутній.

Нерухомість тривалий час перебувала у володінні сторонніх користувачів, які вивели його з державної власності, використовуючи злочинну схему приватизації державного майна. У 2008 році не чисті на руку ділки, які на той час були службовими особами у Міноборони, використовуючи довіреність, що втратила чинність, уклали з комерційною структурою договір купівлі-продажу комплексу будівель та споруд в історичному центрі міста Тернополя.

Комплекс мав площу 7 000 квадратних метрів. Після цього «комерсанти» протиправно заволоділи державним майном за ціною удвічі менше за ринкову.

Принципова позиція Міноборони, тривала боротьба в судах, залучення Офісу протидії рейдерству Мін’юсту, реєстрація нерухомого майна за МОУ та закріплення його за військовою частиною — дали позитивний результат.

2 жовтня 2023 року у взаємодії з місцевими представниками Військової служби правопорядку ЗСУ, Національної поліції України, Головним управлінням земель оборони та фондів здійснено фактичне повернення майна та земельної ділянки площею 2,8 га.

Також організовано взяття майнового комплексу під охорону.

Відтепер майно використовується за призначенням.

Обставини його незаконного заволодіння досліджуються правоохоронними органами.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер