images/stories/logosait_new.jpg

 

Тернопільські поліцейські обмінювалися досвідом ефективної роботи системи «Custody Records» з колегами Львівщини та Закарпаття


«Custody Records» – це сучасна система, яка покликана забезпечити захист прав затриманих та гарантувати безпеку поліцейським. Тернопільщина - одна з перших областей, де в поліції впроваджено цілодобовий автоматизований відеонагляд. Отримати нові знання та практичні поради щодо роботи з інформаційною підсистемою - з такою метою до Тернопільського районного управління поліції завітали закарпатські та львівські колеги.

Протягом двох днів поліцейські спостерігали особливості роботи з підсистемою електронної фіксації, зокрема алгоритм дій правоохоронців з різними порушниками при їх доставленні в управління поліції, інтервʼювання затриманих осіб. Правоохоронці також поділилися досвідом роботи з електронною фіксацією у своєму регіоні, аналізували конкретні ситуації порушення прав затриманих та шляхи їх уникнення.

Учасники заходу відзначили, що така система роботи із затриманими є потужним превентивним заходом та убезпечить працівників поліції від безпідставних звинувачень, а затриманих — від неправомірних дій правоохоронця.

Рекомендації, отримані від тернопільських поліцейських, стануть у нагоді інспекторам з дотримання прав людини Нацполіції Закарпаття та Львівщини задля подальшої ефективної реалізації проєкту Custody Records» в інших областях України.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер