images/stories/logosait_new.jpg

 

Квартирні шахраї: поліцейські нагадують як орендувати житло безпечно

Оренда квартири в шахрая вартувала 4500 гривень мешканці Чортківщини.

Оголошення про винаймання помешкання в Чорткові потерпіла знайшла в одній з соцмереж. В месенджері списалася з його автором та домовилася про оплату.

Жінка проживала неподалік міста, однак погодилася без попереднього огляду житла перевести гроші на картку. Як тільки грошовий переказ надійшов на невідомий рахунок, оголошення зникло, як і орендодавець.

Аби уникнути обману під час оренди помешкання, в першу чергу, перевіряйте акаунт автора – дату створення, наявність інших оголошень. Якщо одні й ті ж фото квартири розміщені для оренди в різних містах чи локаціях, йому точно не варто довіряти.

Не перераховуйте великі суми, поки особисто не прийдете на перегляд житла. Якщо його власник запевняє, що охочих орендувати квартиру дуже багато і для того, щоб її забронювати, ви маєте перерахувати кошти – ймовірно, це одна із поширених шахрайських схем. Шукайте житло на перевірених, офіційних платформах.

Не надсилайте свої паспортні дані. Часом можуть погодитися притримати житло без завдатку і просять скинути ваші паспортні дані. Згодом ці дані відправляють іншим людям і видають їх за свої. І ваші паспортні дані починають гуляти інтернетом - як документи аферистів.

Відділ комунікації поліції Тернопільської області

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер