images/stories/logosait_new.jpg

 

Лікар Ярослав ПІНКЕВИЧ володіє унікальними методиками остеорефлексотерапії та вісцерального масажу.

Ярослав Володимирович ПІНКЕВИЧ, лікар-терапевт вищої категорії заснував у 1996 році першу у місті Тернополі приватну медичну практику і вже понад двадцять п’ять років надає пацієнтам висококваліфіковану  медичну допомогу. Медичну освіту Ярослав Пінкевич здобув у Тернопільському медичному інституті. Вертебрологію , лише один з України, вивчав у інституті післядипломної освіти лікарів Чеської республіки м. Прага в провідних європейських фахівців-вертебрологів, для чого спеціально  вивчив чеську мову.

Ярослав Володимирович володіє сучасною методикою ін’єкційного лікування захворювань суглобів – введення в порожнину хворого суглоба гіалуронової кислоти, яка знімає запальні процеси та виконує змащувальну дію впродовж тривалого часу. Деколи  лише одної ін’єкції на рік вистачає для значного покращення стану колінного суглоба при остеоартрозі!

Другий напрямок – лікування захворювань хребта, зокрема кил міжхребцевих дисків. Унікальний метод лікування кил міжхребцевих дисків ін’єкціями – остеорефлексотерапію, Ярослав Володимирович  вивчав у 1989 році в Латвійському інституті експериментальної та клінічної медицини під керівництвом автора методики, професора Георгія Олександровича Янковського. Цей метод в Україні практикують лише два лікарі. Препарат вводиться безпосередньо в кістку і забезпечує високу концентрацію ліків у хворому місці. Лікувальні препарати для ін’єкцій підбираються індивідуально для кожного пацієнта, з огляду на вид захворювання та його загальний стан.  Метод введення ліків безпосередньо в кістку – остеорефлексотерапію – можна використовувати також при гострих болях у спині, килах міжхребцевих дисків та інших захворюваннях суглобів і хребта, п’яткових шпор, які потребують зняття запальних процесів, набряків та лікування певних патологічних процесів опорно-рухового апарату людини без хірургічного втручання. Дуже ефективна ця методика при лікуванні переломів кісток. Полегшення пацієнти відчувають вже після першої процедури. Курс лікування призначається на основі КТ або МРТ-діагностики.

Ярослав Володимирович також досконало володіє методом мануальної терапії живота – технікою вісцерального масажу, яка дозволяє лікувати опущення шлунка (гастроптоз) та закид жовчі у шлунок. Гастроптоз викликає у хворих багато неприємних симптомів і техніка вісцеральної терапії чудово допомагає людям з різними захворюваннями шлункового-кишково-тракту. Вже після першої  процедури вісцерального масажу пацієнти відчувають позитивні зміни, оскільки опущений шлунок поступово зрушується в анатомічно правильне положення і, відповідно, зменшується біль.

За роки медичної практики Ярослав Володимирович допоміг багатьом пацієнтам вилікувати або суттєво покращити стан та стабілізувати захворювання суглобів і хребта, позбутися гастроптозу та повернутися до активного життя. Чим швидше пацієнти звертаються до лікаря при виникненні перших симптомів захворювання, тим кращі шанси та результати лікування. Тож не варто зволікати з візитом до лікаря. Своєчасне медичне обстеження, регулярне звернення до лікаря – це шлях до повноцінного та якісного життя.

Лікар вищої категорії

Ярослав Володимирович ПІНКЕВИЧ,

Амбулаторна медична допомога,

м. Тернопіль, вул. М.Ломоносова, 41,

+38(098)2598811

(інстаграм) vertebrologiaternopil

Ліц. МОЗ України АБ 554009 від 18.08.2010

Спілкувався Володимир Уруський

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер