images/stories/logosait_new.jpg

 

Вітання міського голови Тернополя Сергія Надала до Дня ракетних військ і артилерії

Щиро вітаю тернопільських артилеристів з Днем ракетних військ та артилерії! Українські ракетники та артилеристи – це основа міцності нашої армії.

Висловлюю Вам глибоку подяку за вашу мужність і самовідданість у справі оборони Української держави. Ви навіки вписали свої імена в історію нашої нації. Українські ракетники та артилеристи успішно нищать так звану «другу армію» світу. На Вашу допомогу, як на Бога, завжди сподіваються інші українські підрозділи. Ви гідно несете свою службу.

Щиро дякую нашим бійцям протиповітряної оборони. Завдяки Вашому професіоналізму та майстерності знищуються ворожі ракети та дрони, продовжують ефективно працювати на Перемогу українські міста.

Окремо хочу привітати бійців однієї з найвідоміших артилерійських бригад України – 44 бригади, яка дислокується у Тернополі, і асоціюється саме з Тернополем.

«Вогонь запеклих не пече» - написано на Ваших шевронах. Це гасло мужності та героїзму. Завдяки Вам, Вашому вогню, Вашій запеклості вистояла Україна.

Завдяки Вам, Україна ПЕРЕМОЖЕ.

Слава та Царство Небесне Героям, які віддали своє життя за нашу незалежність та свободу. Слава і пошана бійцям-Героям та ветеранам.

Миру всім нам після перемоги над московським злом!

Слава Україні!

Слава українській артилерії!

 

Міський голова                        Сергій Надал

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер