images/stories/logosait_new.jpg

 

Кремль відреагував на закриття кордону з Фінляндією

У Кремлі заявили, що Фінляндія вигадала причини для закриття кордону і назвали неприйнятними звинувачення у тому, що російські прикордонники навмисне доставляють мігрантів на фінський кордон, аби спровокувати кризу.

Джерело: "Интерфакс" з посиланням на речника Кремля Дмитра Пєсков, передає "Європейська правда"

Пряма мова Пєскова: "А якщо намагаються знайти якісь надумані причини (для закриття кордону - ред.), то знову ж таки, ми тут не приймаємо такі звинувачення на нашу адресу".

Деталі: За версією Пєскова, "прикордонними переходами користуються ті, хто має на це законне право, і в цьому плані наші прикордонники повністю дотримуються всіх своїх службових інструкцій".

У Кремлі також прокоментували повідомлення про те, що Фінляндія може закрити решту пунктів пропуску на сухопутному кордоні з Росією найближчими днями.

"Нічого, окрім глибокого жалю це не викликає, тому що з Фінляндією у нас давні, дуже добрі стосунки були, прагматичні, засновані на взаємній повазі. І, звичайно ж, ми шкодуємо, що на зміну цим відносинам прийшла така виключно русофобська позиція, якою стали дотримуватись керівників цієї країни", – заявив Пєсков.

Що було раніше:

  • Минулого четверга Фінляндія вирішила закрити прикордонні пункти пропуску Ваалімаа, Нуйямаа, Іматра та Нійрала через сплеск нелегальної міграції. З суботи вони закриті для руху транспорту.
  • За наявними розвідданими, керівництво Фінляндії оцінює, що російська влада причетна до транспортування нелегальних шукачів притулку до фінського кордону.
  • Фінські прикордонники повідомляли, що за останні місяці через пункти пропуску на південно-східному кордоні до Фінляндії намагалася потрапити винятково велика кількість людей, які не мають в'їзних документів.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер