images/stories/logosait_new.jpg

 

Епідситуація із захворюваністю на гострі респіраторні захворювання у Тернопільській громаді стабілізувалась

У Тернопільській громаді епідеміологічна ситуація із захворюванням на грип, гострі респіраторні вірусні захворювання та Covid-19 залишається контрольованою та в межах норми.

Так, станом на 4 грудня за даними центру Тернопільського обласного центру контролю та профілактики хвороб кількість хворих на ГРВІ у порівнянні з попереднім тижнем зменшилась на 3,8% (1120 випадків проти 1176). У порівнянні з попереднім тижнем є також динаміка до зниження захворюваності серед дітей на 7,1%, серед школярів – ріст на 3,7%. Кількість госпіталізованих зменшилась на 28,2% .

За звітний тиждень зареєстровано 74 випадків захворювання на COVID-19, що складає 6,6% від загальної кількості всіх зареєстрованих випадків ГРВІ, та менше від минулого тижня на 3,7% (74 випадків проти 77). З числа лабораторно підтверджених випадків COVID-19 питома вага дітей віком до 18 років становить 5,4%.

За словами головного державного санітарного лікаря Тернопільської області Оксани Чайчук, захворюваність на Тернопільщині залишається на високому рівні, але не зростає. Що ж до карантинних заходів, на сьогодні вони не будуть застосовуватись, адже в цьому немає потреби. Можуть бути введені локальні заходи на тих територіях, де є високий рівень захворюваності чи в окремих навчальних та дошкільних закладах. Ситуація в області постійно моніториться та є контрольованою.

Важливо, за перших ознак застуди – зверніться до сімейного лікаря, не починайте самолікування, дотримуйтесь рекомендацій медиків. Під час хвороби подбайте про безпеку рідних та колег: залишайтеся вдома, використовуйте індивідуальний посуд.

Нагадаємо, найдієвішим захистом від ускладнень та важкого перебігу захворювання на грип та COVID-19 залишається вакцинація. Тому людям, які мають ослаблений імунітет, хронічні захворювання, старшим за 60 років, важливо знайти час та перевірити свій вакцинальний статус, зробити щеплення.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер