images/stories/logosait_new.jpg

 

Всі ракети, що летіли на Київ, ППО знищила на підльоті: уламки впали в області

Всі ракети, що летіли на Київ, ППО знищила на підльоті: уламки впали в області
ІЛЮСТРАТИВНЕ ФОТО

Крилаті ракети, які ворог спрямував по столиці 8 грудня, ППО збила на підльоті, влучань не зафіксовано, але на території Київщини є інформація про пошкодження приватних будинків.

Джерело: голова КМВА Сергій Попко, начальник КОВА Руслан Кравченко в Telegram

Пряма мова Попка: "Після тривалої паузи у 79 днів, ворог поновив удари крилатими ракетами з бортів стратегічної авіації Ту-95МС. Попередньо, біля 10-ти бомбардувальників-ракетоносців випустили крилаті ракети типу Х-101/555/55 з району міста Енгельс, Саратовської області.

Повітряна тривога в столиці тривала майже 2 години. Але жодна ворожа ціль не досягнула міста. Силами та засобами ППО усі ракети, які летіли у напрямку Києва, були знищені ще на підльоті до столиці".

Деталі: За словами Попка, інформація щодо жертв та руйнувань відсутня.

Він нагадав, що офіційну інформацію про кількість та типи збитих повітряних цілей опублікують Повітряні сили після узагальнення даних.

За даними голови Київської ОВА, на території області влучань в об'єкти критичної або житлової інфраструктури не зафіксовано. За оперативною інформацією, постраждалих немає.

Внаслідок падіння уламків збитих ворожих цілей станом на 8:45 є інформація про пошкодження приватних будинків у декількох громадах області.

У будинках вибиті вікна, часткові руйнації стін. Аварійні служби вже працюють. Більш детальна інформація щодо пошкоджень – згодом.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер