images/stories/logosait_new.jpg

 

Звернення міського голови Сергія Надала з нагоди Дня народження провідника українського націоналізму, голови ОУН Ярослава Стецька

Слава Україні!

19 січня 1912 року в Тернополі народився один із ідеологів та провідників українського націоналізму, голова Організації Українських Націоналістів та прем’єр-міністр Української Держави Ярослав Стецько.

У червні 1941 року Ярослав Стецько разом з побратимами дали українцям відроджену Українську державу, за яку згодом боролася Українська повстанська армія. За яку сьогодні стоять на смерть українські Герої, які очищають українську землю від московської нечисті.

Але не менш важливо, що Ярослав Стецько у своїх працях показав всім, якою має бути справжня українська Україна.

І його слова стали пророчими для майбутнього України.

У своїй праці «Дві революції» Ярослав Стецько вказав на ті чинники, які зроблять українську революцію переможною: «Наша революція – всенародна, йдемо з народом, який тісно поєднує справу соціяльного визволення із національною незалежністю».

Сьогодні вся українська нація воює з нашим тисячолітнім московським ворогом, за справедливе право бути українцями та жити у своїй незалежній державі.

Тому ми маємо вистояти, маємо перемогти московського ворога та збудувати незалежну, соборну та національну Українську державу. Про яку мріяв Ярослав Стецько.

Героям Слава!

 

Міський голова                              Сергій Надал

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер