images/stories/logosait_new.jpg

 

Андрій Богданець розповів, як малим фермерам отримати гарантії під кредити

Андрій Богданець розповів, як малим фермерам отримати гарантії під кредити 
В Україні почали надавати гарантії під кредити малим фермерам.

Про деталі цієї ініціативи у соцмережах розповів народний депутат з Тернополя, голова підкомітету з питань ціноутворення та розвитку зовнішньоекономічної діяльності в агропромисловому комплексі Андрій Богданець.

За підтримки ЄС та Групи Світового банку в Україні запрацював Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві. Гарантії банкам, які надають кредити фермерам, складають до 50% суми позики, пояснив Богданець.

– Фермери, які обробляють або мають у власності до 500 га землі, зможуть отримати: інвестиційні кредити на термін до 7 років, кредити для купівлі землі до 10 років, обігові кошти на строк до 3 років з максимальною сумою кредиту на одного позичальника 30 млн грн. Також Фонд допомагатиме малим фермерським господарствам розв’язувати проблеми з пошуку коштів на закупівлю сільськогосподарської техніки та обладнання, придбання землі, а також на операційні потреби, –зазначив Андрій Богданець.

Для отримання гарантій від Фонду мале фермерське господарство має відповідати екологічним та соціальним вимогам Світового банку, а фермер повинен бути зареєстрований у Державному аграрному реєстрі.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер