images/stories/logosait_new.jpg

 

Вбивству юного українського баскетболіста в Німеччині передувала суперечка

Вбивству юного українського баскетболіста в Німеччині передувала суперечка
ЗЛОЧИН СТАВСЯ НА АВТОБУСНІЙ СТАНЦІЇ В ОБЕРХАУЗЕНІ, ПОРУЧ ІЗ ГОЛОВНИМ ЗАЛІЗНИЧНИМ ВОКЗАЛОМ, ФОТО - FRANK SCHNEIDER VIA BILD

Німецькі правоохоронці повідомили подробиці сутички, внаслідок якої в Оберхаузені під Дюссельдорфом загинув 17-річний український баскетболіст Володимир Єрмаков.

Джерело: Focus із посиланням на дані прокуратури та поліції міста Ессен, Bild, передає "Європейська правда"

Деталі: За даними правоохоронців, увечері 10 лютого на автобусній зупинці на площі Віллі-Брандта в місті Оберхаузен (місто в адміністративному районі Дюссельдорфа – ред.) між двома групами молодих людей спалахнула жорстока суперечка.

Спочатку вони сперечалися в автобусі, однак перепалка завершилася фізичною сутичкою після виходу з автобуса на вищезгаданій площі.

Внаслідок інциденту четверо молодих людей отримали серйозні поранення, імовірно, ножові. Нападники з місця злочину втекли.

Невдовзі 17-річний українець від отриманих травм помер у лікарні попри проведену операцію.

Наступного дня правоохоронці затримали двох підозрюваних: 15-річного хлопця з Гельзенкірхена та 14-річного з Герне. Обидва були відомі поліції.

На 15-річного підлітка було видано ордер на арешт через серйозність звинувачень, тоді як 14-річного передали законним опікунам через відсутність достатніх доказів.

За даними видання Bild, один із нападників – німець турецького походження, відомий поліції за кілька злочинів, пов'язаних із завданням тілесних ушкоджень і пограбуванням. Другий підозрюваний – німець-грек, він також відомий поліції.

Розслідування обставин і мотивів злочину триває.

Цьому передувало: Федерація баскетболу України повідомила про загибель 17-річного українського баскетболіста Володимира Єрмакова в Німеччині, Федерація баскетболу міста Києва додала, що хлопець загинув внаслідок нападу.

Згодом Міністерство закордонних справ України повідомило, що німецька поліція затримала вбивцю українського баскетболіста Володимира Єрмакова.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер