images/stories/logosait_new.jpg

 

Звернення міського голови Сергія Надала з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

Шановна громадо! Українці!

Сьогодні вся Україна молитвою відзначає річницю розстрілу Майдану. Віддає шану Героям Небесної Сотні, які загинули за українську, європейську Україну. Тим, хто 10 років назад першими став на захист Свободи і Гідності кожного українця.

Свободу коштувала Україні дуже дорого. Список героїв України всіх поколінь поповнився Героями Небесної Сотні.

Серед них було й шестеро наших земляків: Олександр Капінос, Устим Голоднюк, Назар Войтович, Василь Мойсей, Ігор Костенко і Тарас Слободян.

Засновник ОУН Євген Коновалець говорив: «Маємо до вибору бути творцями історії, або стати її жертвами». Герої Небесної Сотні стали творцями історії. Після їхнього жертовного подвигу Україна змінилася.

Кожен українець усвідомив важливість захищати свою національну ідентичність. Кожен зрозумів потребу боронити мову, культуру, Українську державу. Під кулями наймитів Кремля, на Майдані відбулася новітня українська нація вільних людей.

Сьогодні ми продовжуємо боротися з нашим тисячолітнім московським ворогом, який не зможе змиритися з існуванням українців, як нації. Новітні Герої стоять на смерть, щоб очистити від рашистів святу українську землю.

З пам’яттю про Героїв Майдану, ми захистимо українську землю, переможемо московське зло, український прапор замайорить над Донецьком, Луганськом та Сімферополем.

Бо українці – це нація Героїв.

Герої не вмирають!

Слава Україні!

 

Міський голова Тернополя                                     Сергій Надал

 

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер