images/stories/logosait_new.jpg

 

Хайп на бронюванні: 67-річного екс-викладача «фінансового» використовують для дискредитації Володимира Труша

колишній голова ТОВА Володимир Трушколишній голова ТОВА Володимир Труш
Ціла група місцевих сайтів використали неперевірену інформацію фейсбучного бота про бронювання колишнього голови місцевого ОВА Труша завдяки роботі у ЗУНУ.

Як виявилося, як аргумент використали ім’я та прізвище 67-річного викладача пенсіонера, який не працює у ВУЗі вже з 2008 року.

Вчора, 16 квітня, "Тернополяни" опублікували ексклюзивне інтерв'ю з колишнім головою ТОВА Володимирем Трушем.

В коментарі "Тернополянам" Володимир Труш пояснив, що він не заброньований від служби в ЗСУ, адже хоч і працює викладачем в ЗУНУ, але немає наукового ступеня.  Більше того, Труш відзначив, що його присутність у ВУЗі не перешкоджає бронюванні інших працівників.

Нагадаємо, чотири дні тому у профілі Марія Смолей у Фейсбук, який є "фейковим", була опублікована інформація, що через Володимира Труша, ЗУНУ не може забронювати від призову її чоловіка.

Отже, за нашими даними, єдина особа, яка працювала у ЗУНУ з таким прізвищем - це 67-річний Смолей Василь Васильович, який звільнився з ВУЗу у 2008 році.

На сьогодні цьому науковцю виповнилося 67 років!

Сьогодні ж один з власників тернопільських сайтів, який є екс-наркозалежним з кримінальним минулим та зараз переховується вдома від служби в ЗСУ, написав, що Смолій Василь є поважним кандидатом економічних наук ЗУНУ. Він же автор наукових робіт і книг.

У своїх постах апелюють до людини, якій сьогодні 67 років і яка 16 років тому звільнилася із ЗУНУ, роздувають на рівному місці скандал, що ніби то через Володимира Труша не можуть забронювати того ж Смолія.

На жаль, ці екс-наркомани не намагалися отримати офіційний коментар в ЗУНУ про колишнього 67-річного працівника, який давно звільнився і на пенсії.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер