images/stories/logosait_new.jpg

 

Освячені великодні продуктові набори отримають сім’ї полеглих захисників та ветерани війни Тернопільської громади

Традиційно напередодні Воскресіння Христового у Тернополі освячують святкові кошики. Цьогоріч продуктові набори отримають сім’ї  та родини захисників, які віддали своє життя в російсько-українській війні, ветерани війни та інші соціально-вразливі категорії тернополян.

Чин освячення пасок та інших продуктів харчування відбувся 29 квітня у приміщенні Благодійної їдальні, що діє при управлінні соціальної політики.

«Ми всі знаходимось в очікуванні одного із найбільших християнських свят – Воскресіння Христового. В передвеликодні дні ми по особливому готуємо до свята свої домівки, свої оселі, свої душі та серця. Водночас це свято дає можливість вкотре проявити доброту та турботу, -  розповідає міський голова Сергій Надал. – Традиційно напередодні Великодня ми допомагаємо тим людям, які потребують підтримки та допомоги».

Нагадаємо,  до 30 квітня у Тернополі триває благодійна акція «Я вірю в ЗСУ». Її мета - зібрати подарунки для воїнів, щоб до Великодніх свят передати їх у підрозділи, де служать тернополяни.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер